Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Butryny - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 3-pokojowe

Jaroty,Olsztyn(Butryny + 21 km)

699 000 zł60,44 m² 11 565,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Piotrowskiego 6, olsztyn dzielnica Jaroty, z balkonem, windą 3 piętro. To mieszkanie jest spójne, pięknie zaaranżowane, dopracowane i zwyczajnie.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł48,50 m² 8 639,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena 419 tysięcy. Mieszkanie 48,5 m ul. Boenigka 12, olsztyn (jaroty) Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 48,5 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł72 m² 8 319,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Oferta nieaktualna - nieruchomość sprzedana! gratulujemy stronom transakcji! Pośrednik w obrocie nieruchomościami Emil Kucharski Licencja nr 16178 mieszkanie W pełni urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł48,17 m² 7 867,97 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Biuro Nieruchomości dom oferuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w bardzo pożądanej lokalizacji w Olsztynie - przy ul. Dworcowej, w bezpośrednim sąsiedztwie do Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Łutynówko

Łutynówko(Butryny + 18 km)

285 000 zł31,20 m² 9 134,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szukasz wymarzonego miejsca w cichej i spokojnej okolicy? Prezentujemy mieszkanie na sprzedaż z ogrodem w malowniczym Łutynówku idealne dla rodziny, pary lub osoby samotnej.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł97 m² 6 288,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny sprzedam - wynajmę! perfekt Biuro nieruchomości oferuje do sprzedaży bądź wynajęcia lokal mieszkalny położony przy ulicy Partyzantów nr 28 w Olsztynie Lokal usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 800 zł28 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Dragonów Apartamenty & Lofty II etap - kolejny rozdział wyjątkowej inwestycji 20 mieszkań od 27 do 80 m2. 3 lokale usługowe od 60 do 80 m2. Lokalizacja Kameralny budynek o 4 kondygnacjach,.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł92 m² 9 347,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w stanie deweloperskim. Lokal znajduje się na 2 piętrze, na które wygodnie możesz wjechać windą. Zaprojektowano w mieszkaniu 3 pokoje , salon z aneksem kuchennym oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł89,13 m² 10 882,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy nieruchomość inwestycyjną na Starym Mieście w Olsztynie. Lokal o powierzchni 89,13m2. Składa się z 3 oddzielnych pokoi oraz części wspólnej, w której znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 664 zł27,99 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Butryny

Butryny,warmińsko-mazurskie

199 000 zł66 m² 3 015,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agent prowadzący ewa gołota tel. Jeśli szukasz dużego mieszkania, garażu i działki a do tego w dobrej cenie i w dogodnej lokalizacji, blisko udogodnień miejskich, to ta oferta może.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij